Ładunki palet na giełdzie LetsGoFast.eu

Ładunki palet na giełdzie LetsGoFast są najczęściej wybieraną opcją, łatwośćustalenia wymiarów i wagi sprawia, że przewoźnicy czują się najbezpieczniej pobierając taki typ ładunku

Giełda transpoertowa Letsgofast.eu zapewnia możliwość wystawienia prawie każdego typu ładunku, pod warunkiem zgodności z polskim prawem. Wedle statystyk, najczęściej transportowanym typem jest ładunek na palecie.

Ułatwienia dla producentów

Producentom dostarczamy opcję transportu międzynarodowego lub krajowego, zależnie od ich potrzeb - jednak nie obiążając wystawiania łądunków żadnym dodatkowym kosztem. Na giełdzie zarejestrowani są przewoźnicy posiadający swoje samochody, praktycznie w całej Europie, co pozwala na szybką, zdecydowaną i konkurencyjną reakcję. Biorąc pod uwagę uwarunkowania rynkowe, ładunki palet na giełdzie transportowej jest w stanie obsłużyć praktycznie każdy z zarejestrowanych przewoźników.

Jaki ładunek możesz wystawić na giełdzie LetsGo Fast ?

Giełda LetsGo Fast zapewnia możliwość znalezienia przewozu cało pojazdowego oraz przewozu częściowego ( polega on na doładunku kilku sztuk palet do wolnej przestrzeni załadunkowej ). Przewoźnicy zarejestrowani na naszej giełdzie, posiadają ubezpieczenie, dlatego też każdy transport jest ubezpieczony zgodnie w prawem kraju, do jakiego jest dostarczany. Jeśli chodzi o transport towarów na paletach jest on jednym z najbezpieczniejszych a dodatkowo najpopularniejszych transportów.

Jaki transport palet oferujemy na giełdzie LetsGo Fast ?

Na giełdzie zapewniamy możliwość znalezienia przewoźników, którzy są w stanie przewieźć towary na paletach o różnych wymiarach. Istnieje również opcja transportu pustych palet, prosto od producentów. Rodzaj palet, które są najczęściej transportowane dzięki naszej giełdzie transportowej LetsGo Fast to euro palety, o wymiarach: 80 x 120.


Na naszej giełdzie realizujemy również transporty palet przemysłowych o wymiarach: 120 x 100 oraz 120 x 120. :Oczywiście jest możliwość znalezienia także przewoźnika, która zagwarantuje bezpieczny i szybki transport większych niestandardowych palet.

Giełda LetsGo Fast posiada bazę przewoźników, którzy gwarantują dużą oraz odpowiednią flotę samochodów ( część aut posiada windy oraz paleciaki, które dają możliwość samodzielnego załadowania oraz rozładowania towaru na palecie.
 

Idź do góry